Honeywell BW Clip Real Time 2-Year Detectors BWC2R-M50200 Carbon monoxide (CO) 50 ppm 200 ppm 5 ppm 200 ppm 0-300 ppm
PIPSKU: BWTBWC2R-M50200
No reviews
Price:
Call: 1-800-637-6606
Email: contactus@envirosafety.com
Start a Quick Quote
Description
Manufacturer PIP
Brand Honeywell BW Tech
Main Category Gas Detection
Color Yellow
Weight 0.5 lb